Hakkımızda

Şirketimizin kurucusu olan Zeki Kebecioğlu, ticaret hayatına Ekim 1988 yılında uzun sokakta KEBECİ ZAHİRE adı altında kurmuş olduğu firma ile başladı. 1990 yılına kadar sadece zahire işiyle uğraşan Zeki KEBECİOĞLU, ticarette başka bir sektöre daha atılmaya karar verdi ve KEBECİ MARKET adı altında zahire dükkanının yanına bir bakkal dükkanı açtı. Uzun yıllar zahire ve bakkaliyeyi bir arada yürüten Zeki KEBECİOĞLU, giyim ve mobilya sektörüne atılmaya karar verdi. 2000 yılında yine uzun sokakta KEBECİ GİYİM ve KEBECİ MOBİLYA mağazaları açıldı. Sektör baya genişlemiş, genişleyen sektörle beraber müşteri kitlesi artmış, her geçen günde artmaya devam ediyordu. Artık KEBECİ MARKET talebe cevap veremiyor, yeterli gelmiyordu. 14 Ekim 2005 günü KEBECİ ALIŞVERİŞ MERKEZİ müşterilerine kapılarını üç katlı bir mağaza olarak açtı. Artık market, giyim, halı ve mobilya mağazaları tek çatı altındaydı. Kebeci 1988 yılından bugüne müşterileri memnuniyeti, kaliteyi uygun fiyata sunmak ve kaliteli hizmet verme ilkesiyle çalışmaya devam ediyor.

Bugün KEBECİ'yi bu konuma getiren tüm müşterilerimize ve değerli Kastamonu halkına teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.

 

Öğlen aralarında en hafif yiyeceklerin, gün içinde mis gibi kahvenin yanındaki nefisss tatlının, akşam yemeklerinde tadı damağınızda kalan lezzetlerin, iş çıkışlarında nefis müzik eşliğindeki Vitamin Bar’ın tadını çıkarın.

 

Her zamanki kadar sıcak, her zamanki kadar samimi Kebeci Restaurant’ta, size Fransız tarzında bir atmosfer ve yanında her zamankinden daha fazla tadı damağınızda kalacak Türk ve Dünya mutfağı lezzetleri sunuyoruz. Size, ailenize, misafirlerinize, en sevdiklerine yetecek kadar lezzet, herkesi memnun edecek müzik ve bol sohbet KEBECİ RESTAURANT'ta... Afiyete ve iyi eğlenceye davetlisiniz....

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 Kebeci Restaurant I Kastamonu
Telefon : 0 366 222 22 74
Rezervasyon Formu